КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M10“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
Сравняване
СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ
Цвят: Кафяв
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 90
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18