КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА АНТИК 90
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
БРОЙ: 4
МАТЕРИАЛ: Силикон
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2
Материал Метал
Вид Реверсивна
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм