КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ / 00611030301“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050
Сравняване
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050
  • Размер - 50 мм.
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм
Междуцентрие 90 мм