КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030
Бърз преглед
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 БЯЛА
Междуцентрие 70мм