КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
Ключалка L60 30/30 DIN никел
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
  • Ключалка L60 30/30 DIN никел
Купи
Бърз преглед
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 90
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTR-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050