КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
Сравняване
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 90 ШАГРЕН
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
ДЪСКА ЗА РЯЗАНЕ ПЛАСТМАСОВА С НОЖ
  • Материал:Пластмаса/метал
  • Комплект:дъска+нож
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО Изработка от закалена стомана С 6 отвора за захващане В комплект с всички елементи за монтаж Цвят: Бял Размери: 50 х Ф6мм
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
  • Изработка от закалена стомана
  • С 6 отвора за захващане
  • В комплект с всички елементи за монтаж
  • Цвят: Бял
  • Размери: 50 х Ф6мм
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.