КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050 F01
Сравняване
  • Размер - 50 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 БЯЛА
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 ШАГРЕН
ВИД: обикновена
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
ДИАМЕТЪР: 12 мм