КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „АВТОМАТ ЗА ВРАТА E603/B823 ВАЛЕРИЙ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
Сравняване
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция