КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 БЯЛА
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M10
  • Размер - 50 мм.
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050 F01
  • Размер - 50 мм.