КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СТОПЕР ЗА ВРАТА КАФЯВ / Ф40 ММ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
Сравняване
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1801-PPB-030 M6
Бърз преглед
ХОДОВО КОЛЕЛО 1607-ММB-030
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-ММB-030
  • Диаметър на колелото - 30 мм.
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO ОБИКНОВЕНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни, входни врати и други
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати с интериорни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
  • Ъглова сглобка за комарник.
  • Външна за ъгъл 90 градуса.
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
БРОЙ: 4
МАТЕРИАЛ: Силикон
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
  • Диаметър на колелото - 100 мм.