КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЮРМЕ 100 ММ Ф10 БЯЛО“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
Сравняване
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 90
Междуцентрие 70 мм
Цвят Черна
Предназначение Интериор
Купи
Бърз преглед
ВИД: обикновена
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.