КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО 90 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Сравняване
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
ДРЪЖКА СИЛИСТРА 1/2 ОБИКНОВЕНА БЯЛА
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Бял
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100
Описание: Уплътнител за врати и прозорци Самозалепващ: Да Цвят: Кафяв Профил: D Диаметър: 7,5 мм Дължина: 100 м
УПЛЪТНИТЕЛ D 100М 6 ММ КАФЯВ БОНДИТ
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm