КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 90“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА САТЕН 70
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Размери 90 мм междуцентрие
Цвят Сатен
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
Ключалка L65 30/35 БДС никел блистер
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
Междуцентрие 70мм
Марка Sonico
ДРЪЖКА СИЛИСТРА 1/2 ОБИКНОВЕНА БЯЛА
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Бял
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
  • Диаметър на колелото - 50 мм.