КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125 F18
ДРЪЖКА ВАРНА 1/2 СЕКРЕТНА АНТИК
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
Цвят Месинг
Предназначение Интериор
Гаранция 24 месеца
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Секретна дръжка "Класико", 70 mm - различни цветове