КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
Сравняване
  • Размер - 50 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
Купи
Бърз преглед
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
За метални и дървени врати. Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Видове покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм