КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 70 ШАГРЕН
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 90 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 90 мм