КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сравняване
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
СТОПЕРИ ЗА ВРАТА
БРОЙ: 4
МАТЕРИАЛ: Силикон
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3307-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 90 ШАГРЕН
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.