КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-050 F04
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
Размер: Ф40
Цвят: Хром
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
ЗАКОПЧАЛКА ЗА КОМАРНИК БЯЛА
  • Изработена е от пластмаса.
  • Размер: 53 мм
  • Размер на отворите : 4 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050