КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ПАНТА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА / 00611030403“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 90 ЧЕРНА
Сравняване
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм