КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Ключалка L60 30/30 DIN месинг блистер
Сравняване
КЛЮЧАЛКА МЕСИНГ
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА САТЕН 90
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.