КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90мм ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ВАРНА 1/2 СЕКРЕТНА АНТИК
Купи
Бърз преглед
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
СТОПЕР ЗА ВРАТА МАТ ХРОМ
Размер: Ф40
Цвят: Матиран хром
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
ЪГЪЛ ЗА КОМАРНИК БЯЛ
  • Ъглова сглобка за комарник.
ДРЪЖКА ЗА ВРАТА ПРЕСЛАВ ОБИКНОВЕНА 70 БЯЛА
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм