КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 БЯЛА“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Купи
Бърз преглед
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
АВТОМАТ ЗА ВРАТА E603/B823 ВАЛЕРИЙ
Ширина на крилото на вратата: 850 - 1100 мм