КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЮРМЕ ЗА МЕТАЛНИ ВРАТИ Ф12, 10 СМ / 50106“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА ЗА ВРАТА ПРЕСЛАВ ОБИКНОВЕНА 70 БЯЛА
Сравняване
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
За дървени и интериорни врати.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.