КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 АНТИК“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
Бърз преглед
Обикновена дръжка за врата 90 Мирела 2 бяла
  • Шилд от стомана / покритие полимер
  • Дръжка: сплав от Цинк/Алуминий/Мед / покритие полимер
  • Гайка и винтове от стомана с покритие цинк
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-125
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕКРЕТНА 70 БЯЛА
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
АВТОМАТ ЗА ВРАТА E603/B823 ВАЛЕРИЙ
Ширина на крилото на вратата: 850 - 1100 мм