КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ПАНТА КАСА ГОРНА / 11127700001“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1707-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
  • Размер на колелото - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
БРАВА ОБИКНОВЕНА 90 НИКЕЛ С ФАЛЦОВ НАСРЕЩНИК
МАТЕРИАЛ: метал/стомана
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.