КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 БЯЛО
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: бял
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО С ТОПКА 70 ЧЕРНА
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
ВИД: Секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: Крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: Бял
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 70 мм
ДИАМЕТЪР: 12 мм