КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
  • Размер на колелото - 50 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200 F18
Купи
Бърз преглед
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
Ключалка L65 30/35 БДС никел блистер
КЛЮЧАЛКА НИКЕЛ
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА МЕСИНГ 1/2
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-PPB-125 F18