КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 70“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сравняване
Цвят Бял
Междуцентрие 70 мм
Предназначение Интериор
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО G-1814-PPB-050
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО G-1814-PPB-050
  • Диаметър на колелото - 50мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18