КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ПАНТА КРИЛО ДОЛНА / 11142100001“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Сравняване
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ФАЛЦОВА ДЯСНА 13R / 11160413R
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
КОЛЕЛО ХОДОВО 3802-MUR-150
  • Диаметър на колелото - 150 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
  • Диаметър на колелото - 50 мм.
Цвят Месинг
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
За дървени и метални врати, междуцентрие 70мм и 90мм. Покритие: безотпадна технология на PVC покритие /прахово полимерно/.