КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ОБИКНОВЕНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 90“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА С ТОПКА 70 САТЕН
Сравняване
За метални и дървени врати. Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Видове покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 M10
  • Размер - 50 мм.
Купи
Бърз преглед
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм