КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
Преглед на количката „ЪГЪЛ ЕДНООСОВО ОТВАРЯНЕ / 11160100“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Кликнете за уголемяване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото – 125 мм.
Описание
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕКРЕТНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Сравняване
Вид Секретна дръжка
Серия Габрово
Междуцентрие 70мм
Бърз преглед
ДРЪЖКА МЕБЕЛНА KZ-033-000-33 ХРОМ / 190021130
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 90
Междуцентрие 70 мм
Цвят Черна
Предназначение Интериор
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО Изработка от закалена стомана С 6 отвора за захващане В комплект с всички елементи за монтаж Цвят: Бял Размери: 50 х Ф6мм
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
СЮРМЕ 50 ММ Ф6 БЯЛО
  • Изработка от закалена стомана
  • С 6 отвора за захващане
  • В комплект с всички елементи за монтаж
  • Цвят: Бял
  • Размери: 50 х Ф6мм