ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА МЕТАЛ 355Х3.2X25.4MM / 160105“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ / 157733
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф5 MM 1 БРОЙ
  • С цилиндрична опашка За чист отвор в дървото
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф65ММ / 154815 Боркорона за бетон Ф65мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф65мм
Предназначение за бетон
Бърз преглед
Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 120, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX. Шкурка за лентова за шлайф машини. Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване. Влагоустойчива. Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др. Опаковка - кутия по 3 бр.
ШКУРКА MATRIX ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 120, 75 Х 457 / 742799
  • Шкурка за лентова шлифовъчна машина, P 120, 75 х 457 mm, 3 бр. от MTX.
  • Шкурка за лентова за шлайф машини.
  • Абразив - алуминиев оксид върху тъканна основа с висока якост на разкъсване.
  • Влагоустойчива.
  • Предназначена е за шлайфане на пофърхности от метал, дърво, пластмаса и др.
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х1000MM /153816
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 22mm
  • Работна дължина: 850mm
  • Дължина: 1000mm
  • Захват: SDS-Max
Размер Ф10
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-80
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-80 / 164120
164120 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-80