ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА Ф10 / 157840“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х210ММ / C0648776021
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х210ММ / C0648776021 Свредло за бетон 6х210мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х210мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА СТЪКЛО 5БР. Ф3, 4, 6, 8 И 10MM КОМПЛЕКТ / 157798
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф3.5MM 2 БРОЯ /157684
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180ММ РОДЕКС / RS6180
Материал: Карбофлекс
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
БОРКОРОНА DIAMOND Ф35 / 157780
Размер Ф35
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 60 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180101
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX, 14 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло