ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШИЛО, 14 Х 250 ММ, SDS PLUS
Сравняване
ШИЛО, 14 Х 250 ММ, SDS PLUS / 703409
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 12Х260ММ / 2204612260 Свредло за бетон 12х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 12х260мм
Купи
Бърз преглед
ГЪБА ЗА ПОЛИРАНЕ Ф180MM
ГЪБА ЗА ПОЛИРАНЕ Ф180MM / 155801
  • Гъба за полирмашина Raider е с диаметър 180 мм. Подходящо е и за полиращи машини и на други марки.
  • Диаметър Ø, mm:180
  • Предназначение:Полиране
  • Размери:18 x 8 x 18 см
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
БОРКОРОНА DIAMOND Ф76 / 157784
БОРКОРОНА DIAMOND Ф76 / 157784
Размер Ф76
ЛАМЕЛЕН, АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380
ЛАМЕЛЕН АБРАЗИВЕН ДИСК 125 Х 22.2 Х 80 HARDY / 1070411380 Ламелен абразивен диск за ъглошлайф 125x22.2x80 mm Hardy.
ДИСК ЗА МЕТАЛ GROSS 115 Х 1,0 ММ / 7375277
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ДЕБЕЛИНА 1 мм.
ПОДХОДЯЩ За ъглошлайфи с диаметър на отвора 22,23 мм.
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150 / 164123
164123 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150