ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х1000MM /153816“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ BOSCH ЗА МЕТАЛ 1,2-2,6/75 ММ / 0608116123 Нож за прободен трион, предназначен е за рязане на тънки до дебели ламарини, тръби, профили до 10 мм и алуминий до 30 мм.
МАТЕРИАЛ HSS
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 75 мм.
ЗАХВАТ Т-захват
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ /2204606260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 6 Х 260 ММ
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф12.7 MM / 154402
  • Размер: 12.7 мм
  • Oпашка 8 мм
  • С лагер
  • За дърво
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE C
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8MM КОМПЛЕКТ 5БРОЯ TYPE C /158302
  • Притежават висококачествени твърдосплавни режещи ръбове. Характеризират се с оптимизирана геометрия и прецизно заточване на режещия ръб. Консумативите са с опашка 8 мм. Без лагер са. Предлагат се с дървена кутия за съхранение.
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф3 MM 2 БРОЯ / 157731
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф4 MM 2 БРОЯ / 157732
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф8.0Х260MM / 153604
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 125 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм