ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-80 / 164120“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-P4 18Х310 KINETIX / MTS31018
СВРЕДЛО SDS-P4 18Х310 KINETIX / MTS31018 Свредло sds-p4 kinetix 18Х310 е с диаметър 18 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 18 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф3 MM 2 БРОЯ / 157731
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM /153615
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM Свредлото на Raider е подходящо за пробиване в бетон и зидария. Моделът е предназначен за перфоратори с SDS Plus захват.
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM / 154605
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 35 mm
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф28Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф28Х450MM /153647
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф28Х450MM - Дължина: 450 мм - Диаметър: 28 мм - Работна дължина: 400 мм - Захват: SDS+ - Предназначение: Бетон
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К100 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180715
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ 125 Х 1 МЕТАЛ И ИНОКС TYROLIT
Описание Диск за рязане на метал
Външен диаметър 125 мм
Вътрешен диаметър 22 мм
Дебелина 1 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.