ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.0MM 2 БРОЯ /157680“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
Сравняване
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
РАЗМЕР: 3 х 240 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 181104
181104 ШКУРКА ЗА ЕКСЦЕНТЪРШЛАЙФ Ф125MM К240 С 8 ОТВОРА 10БР
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 120, 75 Х 533 / 742859
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150 / 164123
164123 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 24 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709189
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM / 153607
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 250mm
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ / 180704
  • Размер: 115 мм