ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.
Купи
Бърз преглед
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103
Вид Комплект с 27 части
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM / 153636
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 200mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
БЪРКАЛКА ЗА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МИКСЕР Ф120 X 600X M13
БЪРКАЛКА ЗА ЕЛЕКТРИЧЕСКИ МИКСЕР Ф120 X 600X M13 / 329924
  • Диаметър
120 mm
  • Дължина
600 mm
  • Захват
M14
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 6ММ / 2290531406 Диамантена корона за плочки М14 6мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 6мм