ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Четка за бормашина
Сравняване
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
Размер Ф40
Бърз преглед
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ / 184105
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Лентов шлайф
  • Размер на шкурката: 93x230mm
  • Тип: Силициев карбид
  • Броя: 5
Шкурка за виброшлайф Райдер 115х280 P100 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P100 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180107
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО 24ММ MTX / 704159
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО MTX 24ММ / 704159 Свредло за дърво плоско, 24mm, 6-стен, 704159, MTX
  • Модел:TD704159
  • Тегло с опаковка:0.06kg
  • Опаковка:2.52cm x 4.09cm x 2.52cm
  • SKU:TD704159
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15
ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15 / 162116
162116 ДИСК ДИАМАНТЕН WET 200X22.2MM RD-DD15
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 35ММ / 2290531435 Диамантена корона М14 35мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 35мм