ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф5.0Х160MM / 153629“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180714
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Диаметър: 150mm
  • Отвори: 6бр.
  • Предназначение: Ексцентършлайф
  • Разфасовка: 10бр.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф8.0Х260MM / 153604
Купи
Бърз преглед
Диск за шлайфане Райдер Про 125х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM / 160110
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 125Х6Х22.2MM
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 125mm
  • Тип: Шлайфане
Шкурка за виброшлайф Райдър
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180104
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БР
Технически параметри:
  • размер: 93х230 P 180
  • 8 отвора
  • 10 броя
БОРКОРОНА ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ 33ММ / 728469 Боркорона за керамични плочки 33мм - боркороните са направени от въглеродна стомана. Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали.
Размер 33мм
Предназначение За керамични плочки
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM
БЪРКАЛКА С ПЛОСКА СПИРАЛА Ф100X600XHEX 10MM / 329927
  • Диаметър: 100 mm
  • Дължина: 600 mm
  • Захват: HEx10
Размер 10мм