ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „КОМПЛЕКТ АБРАЗИВНИ БОРЧЕТА / 760209“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х110ММ / C0648771011
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/110 ММ / C0648771011
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 110 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 50 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Купи
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 60 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180101
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.5MM 2 БРОЯ /157679
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 150, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738609
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 150 /VELCRO/ 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM GRIT 150 /VELCRO/ 5PCS. / 180729
Спецификация:
  • Абразивност: 150mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro триъгълна
  • Размер на шкурката: 285mm
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф12Х210MM / 153670
ДЪЛЖИНА 210 мм.
ДИАМЕТЪР 12 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 13
НАКРАЙНИК TOPMASTER ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM / 338605