ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
Сравняване
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ 30 / 0200300030
Размер: 11 / 75 / 205 мм
Косъм: Естествен
Материал на дръжката: Дърво
Купи
Бърз преглед
Маламашка гумена
МАЛАМАШКА ГУМЕНА 215Х125MM ОРАНЖЕВА TS / 320301
Дължина: 215 mm Материал: Пореста гума Материал на дръжката: Дърво Предназначение: За фугиране Широчина: 125 mm
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER / 14460/ETA-10
МАТЕРИАЛ: Въглеродна стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ДЪЛЖИНА: 258 мм
ШИРИНА: 254 мм
Размер 15см
Марка Hardy
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS / 540663
  • С пластмасова дръжка
  • Размер: 30х100мм