ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ИГЛЕН ВАЛЯК HARDY Ф85 / 0135208525“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК MINI 10СМ / 0121231510
Сравняване
ВАЛЯК MINI 10СМ / 0121231510
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм
Тип ролка
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Валяк мини велур 150х25x6mm, кутия 10бр. TS
ВАЛЯК МИНИ TOPSTRONG ВЕЛУР 150Х25MM / КУТИЯ 10 БРОЯ / 540642
Мини велурен валяк "TopStrong"
  • Подходящ за лакове съдържащи разтворители и бои на водна основа
  • Велуреното покритие без власинки позволява оптимално разнасяне на боята
  • 10 броя в кутия
Купи
Бърз преглед
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ
Вид: Шпакла
Дръжка: Против приплъзване и запотяване
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК HARDY СЕРИЯ 11 КОШНИЧНА 25 СМ / 0141114425
ДИАМЕТЪР 44 мм.
ДИАМЕТЪР НА ДРЪЖКАТА 8 мм.
ШИРИНА 25 см.
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226825
Полиакрилен бояджийски валяк за фасадна боя с диаметър 68 мм и дължина 250 мм Kaem Hardy Working Tools 0101-226825 е изработен е от полиакрил с дължина на влакното 25 мм.
Валяк за притискане на тапети 15см еластичен
  • Еластичен
  • Лесно изтласква въздух и излишно лепило от тапетите
ЧЕТКА УНИВЕРСАЛНА HARDY 70ММ / 9600395970 Четка Hardy универсална 70мм. Произведена от марката Харди, гарантираща качество.
Размер 70мм
Марка Харди
Валяк полиамид 18мм нишка 180x54x6мм + дръжка - TopStrong
ВАЛЯК ПОЛИАМИД TOPSTRONG 18MM НИШКА 180Х54Х6MM + ДРЪЖКА / 540698
Валяк полиамид + дръжка
  • Марка - TopStrong
  • 18мм нишка
  • Размер - 180x54x6 мм