ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА -ТОПЕКС 125ММ / ВАЛЕРИЙ“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАНИЧКА ПЛАСТМАСОВА 180MM TS / 54069
Сравняване
ВАНИЧКА ПЛАСТМАСОВА 180MM TS / 540692
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323100
  • Изработена от неръждаема стомана.
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват.
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR MINI ПАК 10СМ, 11ММ, Ф15ММ, 2 БР / 0123231510
  • Валяк Hardy Hardex mini ПАК 10см / 11мм ø15мм 2 брояПодходящ за емулсионни и латексови бои, за малки площи.
    • Дължина на влакното: 11 мм
    • Дължина на валяка (ролката): 10 см
    • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ШПАКЛА TMP
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА TOPMASTER ШПАКЛА / 320719
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ШПАКЛА TMP
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Валяк
ВАЛЯК MOLTOPREN MINI,МНОГО ФИН,10СМ,Ф35ММ, 2БРОЯ / 0123003510
Подходящ за лакове на основата на разтворители и водна основа, за малки площи.
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER
ШПАКЛА УНИВЕРСАЛНА ФАСАДНА 254 ММ TRUPER / 14460/ETA-10
МАТЕРИАЛ: Въглеродна стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ДЪЛЖИНА: 258 мм
ШИРИНА: 254 мм
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм