ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „НАРЪЖДАЕМА ЗИДАРСКА МИСТРИЯ 16Х8 / 0810281608“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА 2K HARDY 15СМ / 0140120615
Сравняване
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
РЪКАВИЦА, БОЯДЖИЙСКА HARDY
РЪКАВИЦА HARDY , БОЯДЖИЙСКА / 0190870000
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825
ВАЛЯК HARDEX Ф18ММ / 0111104825 Валяк Hardstar Ф18мм - произведен от марката Hardy.
Тип: Ролка с дръжка
Ширина на ролката [cm] 18
Вид боя Емулсионни бои, латексни бо
Диаметър на отвора за дръжката [mm] 25 см
Диаметър на вала [mm] ø48 мм
  • Дебелина: 13 мм.
  • Ширина: 25 мм.
  • Дължина на четката: 210 мм.
  • Материал за дръжка: двукомпонентна
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 43 мм.
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS
ЧЕТКА БАДАНАРКА ЕСТЕСТВЕН КОСЪМ 30Х100MM TS / 540663
  • С пластмасова дръжка
  • Размер: 30х100мм
МАТЕРИАЛ Неръждаема стомана
РАЗМЕРИ 8/12 см.
Валяк
ВАЛЯК FLOK MINI УНИВЕРСАЛЕН, 7 СМ, Ф 35 ММ, ОП. 2 / 0123063507
  • Подходящ за лакове на водна основа, за малки площи.
  • Дължина на валяка (ролката): 7 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø35мм
ВАЛЯК VELUR MIDI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 30 ММ / 0120383010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 4 мм