ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 25Х8 / 0140120825 Дръжка за валяк 25х8мм - подходяща за валяк 25 см, двукомпонентна ръкохватка.
Диаметър 8мм
Серия 12
Бърз преглед
ЧЕТКА ТЕЛЕНА, ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА// SPARTA
ЧЕТКА ТЕЛЕНА SPARTA , ПЛАСТМАСОВА ДРЪЖКА / 748505
  • Използва се за грубо почистване на метални повърхности в щадящ режим.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА 2K HARDY 10СМ / 0140120625
Диаметър 6 мм
Максимална дължина на дръжката 400 мм
ВАЛЯК HARDEX 24Х18 Ф38 / 0130104023
Дължина на влакното 18 мм
Дължина на валяка 24 см
Диаметър на валяка (ролката) ø38мм
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ.НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY
ШПАКЛА ФАСАДНА 45СМ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА HARDY / 0820624500
Валяк
ВАЛЯК HARDY GEPARD ПАК 18 СМ, 11 ММ / 0111154818
Валяк Gepard ПАК 18cm 11/48mm Gepard ПАК Hardy
  • Подходящ за емулсионни и латексови бои.
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ "90" ДРЪЖКА 2К СИНЯ 50 ММ
ПЛОСКА ЧЕТКА HARDY СЕРИЯ „90“ ДРЪЖКА 2К СИНЯ 50 ММ / 0204905050
  • Дебелина: 16 мм.
  • Ширина: 50 мм.
  • Дължина на четката: 220 мм.
  • Материал за дръжка: пластмаса
  • Естествен косъм и полиестер
  • Дължина на влакната: 50 мм.
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм