ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА ЗАВАРЕНА 16Х8 / 0810301608“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY 70ММ / 0204905770
Сравняване
Дебелина 20 мм.
Ширина 70 мм.
Дължина на четката 240 мм.
Материал за дръжка пластмаса
Косъм Естествен косъм и полиестер
Дължина на влакната 57 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
Купи
Бърз преглед
Маламашка
МАЛАМАШКА TOPSTRONG, ПОРЕСТА ГУМА 10ММ, 120Х240ММ / 320132
  • Дължина: 240 mm
  • Материал: Пореста гума
  • Материал на дръжката: Пластмаса
  • Предназначение: За фугиране
  • Широчина: 120 mm
МИСТРИЯ ШПАКЛОВЪЧНА 14СМ Х 8СМ, НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
МИСТРИЯ ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ TMP
МИСТРИЯ TOPMASTER ТРАПЕЦ 180MM ВТОРО ПОКОЛЕНИЕ / 323100
  • Изработена от неръждаема стомана.
  • Двуслойна дръжка за по-добър захват.
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ
ШПАКЛА СТОМАНЕНА ГЪВКАВА TRUPER EXPERT 102 ММ / 15852/ET-4FX
МАТЕРИАЛ: Неръждаема стомана
ДРЪЖКА: Двукомпонентна
ШИРИНА:  102 мм