ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ВАЛЯК VELUR MIDI, 10 СМ, 4 ММ, Ф 30 ММ / 0120383010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 4 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA MIDI 10 СМ, 13 ММ / 0120713010
Производител Hardy
Цена за бр.
Широчина 10 cm
  • Конструкция от неръждаема стомана
  • Двуслойна дръжка
  • Надеждна сглобка с точкова заварка
Валяк за боядисване на ъгли
  • Предназначен за лесно боядисване на ъгли.
  • Диаметър на валяка (ролката): ø 12 см
  • С дръжка
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 3 РЕДА /МЕСИНГ СЪС СТЪРГАЛО 350MM TMP
ТЕЛЕНА ЧЕТКА TOPMASTER 3 РЕДА /МЕСИНГ СЪС СТЪРГАЛО 350MM / 390803
ТЕЛЕНА ЧЕТКА 3 РЕДА /МЕСИНГ СЪС СТЪРГАЛО 350MM TMP Професионалните ръчни инструменти на Topmaster съчетават в себе си изключителен дизайн, качество и дълъг експлоатационен живот. Месингова телена четка на "Topmaster":
  • Изработена от висококачествен месинг
  • Отличава се с висока степен на отстраняване на материала и дълъг експлоатационен живот
МАЛАМАШКА
МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 6X6 / 323107
Материал СТОМАНА
Гаранция 2  г.
Произход КИТАЙ
Наименование МАЛАМАШКА
323107 МАЛАМАШКА НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА 280Х130MM С ГРЕБЕН 6X6 T
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Дължина на купчината 8 мм
Дължина на дръжката 260 мм