ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ВАЛЯК ПОЛИАМИД 12MM НИШКА 180Х50Х6MM + ДРЪЖКА TS / 540697“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
Сравняване
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
Размер 16х8
Марка Hardy
Бърз преглед
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 25 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0100226825
Валяк Elitakolor фасаден 25cm 18/68mm Elitakolor Hardy
ШПАКЛА МНОГО ЗДРАВА 30ММ / 0830820103 Шпакла много здрава 30мм - произведена от марката Hardy, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 30мм
Марка Hardy
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА,С ВЪНШНА РЕЗБА М14 120X600 PR
БЪРКАЛКА СТРОИТЕЛНА,С ВЪНШНА РЕЗБА М14 120X600 PR / 0860830120
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ШПАКЛА TMP
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА TOPMASTER ШПАКЛА / 320719
МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ШПАКЛА TMP
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
ВАЛЯК GEPARDAKRYL MIDI ПАК, 10 СМ, 6 ММ, Ф 30 ММ / 0120313010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 6 мм