ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
Преглед на количката „ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 100MM TS / 320754“ е добавен във вашата количка.
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ "43" АКРИЛ 3"
Сравняване
ЧЕТКА ПЛОСКА HARDY СЕРИЯ „43“, АКРИЛ 3″ / 0204437130
  • Тип: плоска четка
  • Дебелина: 18 мм.
  • Ширина: 75 мм.
  • Дължина на четката: 240 мм.
  • Материал за дръжка: дърво
  • Полиестерни влакна
  • Дължина на влакната: 70 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ТЕЛЕНА ЧЕТКА – ИЗВИТА TRUPER / 11540/CEA-10
МАТЕРИАЛ: Полипропилен, поцинкована стомана
ЧЕТКА: Стомана с месингово покритие
ДЕБЕЛИНА НА НИШКА: 0,26 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3,2 см
ОБЩА ДЪЛЖИНА: 24 см
ВАЛЯК MOLTOPREN HARDY MINI МНОГО ФИН 5,5СМ Ф35ММ 2 БРОЯ / 0123003505
  • Дължина: 55 мм.
  • Размер: мини ролки
  • Диаметър: 35 мм.
ПЕРДАШКА С КАУЧУК, ПРОФЕСИОНАЛНА, 28 Х 14 CM
ПЕРДАШКА С КАУЧУК ПРОФЕСИОНАЛНА 28 Х 14 СМ HARDY / 0840272801
Валяк Hardy Velur mini 10см / 4мм ø15мм + дръжка ø6мм
ВАЛЯК VELUR MINI 2Х10СМ 4ММ, Ф 15ММ + ДРЪЖКА Ф 6М / 0124381510
  • Дължина на влакното: 4 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 10 см
  • Диаметър на валяка (ролката): ø15мм
ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR MIDI ПАК, 10 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ / 0120233010
Дебелина 11 mm
Диаметър 30 mm
Модел Midi
Производител Hardy
Цена за бр.
Широчина 10 cm
0120233010 ВАЛЯК ELITAKOLOR MIDI ПАК, 10 СМ, 11 ММ, Ф 30 ММ
ВАЛЯК GEPARDAKRYL MIDI ПАК, 10 СМ, 6 ММ, Ф 30 ММ / 0120313010
Параметри: Ширина: 10 см Диаметър: 30 мм Дължина на влакното: 6 мм
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 50MM TS
ШПАКЛА ДВУКОМПОНЕНТНА ДРЪЖКА 50MM TS / 320751